Menu

PRZEżycie i inne przypadłości

Ze względu na nadmiar czasu i natłok myśli postanowiłam podzielić się z Wami tym wszystkim co nas drażni, bawi i skłania do refleksji. Będzie trochę zabawnie, czasem poważnie. Mam nadzieję, że będzie ciekawie :

Zamienił stryjek....

ciotkaeliza

   Dzisiaj z pierwszych stron dowiadujemy się że do Starachowic dotarła ,,dobra zmiana,,i pozmieniała nazwy ulic na jedynie słuszne tzn. od Ronda L.Kaczyńskiego odchodzi ul. Jadwigi Kaczyńskiej, z moich wyliczeń wychodzi że ta pani w czasie wojny była dzieckiem to jak mogła być sanitariuszką? /a może liczyć nie umiem/Nie wiem też czy brakło ulic czy jakieś niedopatrzenie radnych tego miasta, bo przecież jest jeszcze Maria,Jarosław a kot Alik to co gorszy jakiś - choćby jakiś skwer jego imieniem nazwać.  Dobrze że na wsi mieszkam i nie mam ulic i mam w miarę czyste powietrze.                  

Komentarze (8)

Dodaj komentarz
 • bialatla

  Ciociu zmiany też maja teraz inną nazwę - DOBRE ZMIANY.

 • ciotkaeliza

  Może i tak powinno być,masz rację.

 • melisa48

  U nas jest dużo ulic, ale niektóre mają banalne nazwy, jak nowa, poprzeczna. Choć i tak niezłe w porównaniu, jak się słyszy od ludzi.

 • ciotkaeliza

  Może powinny być numery ulic zamiast nazw nie trzeba by co kilka lat zmieniać.

 • merypodrozniczka17

  U nas jak na razie nie ma żadnej ulicy ludzi z dobrej zmiany.

 • ciotkaeliza

  Merypodrozniczko wszystko przed tobą,jak tylko są ulice to i dobre zmiany dotrą.

 • merypodrozniczka17

  Wszystko musi mieć czyjeś imię: ulice, szkoły, place, skwery..... a najlepiej jedno imię nadać wszystkiemu. Niedawno oddano do użytku trasę uniwersytecką, która tak roboczo została nazwana. Kiedy oddano ją do użytku, zrobiła się wrzawa o nazwę. Mieszkańcy i radni byli nieugięci i jeździmy dalej Trasą Uniwersytecką. Mnie się ona bardzo podoba, nie tylko nazwa :D

 • ciotkaeliza

  Bo najlepiej by było gdyby nie nadawać ulicom nazw ludzi zasłużonych.

© PRZEżycie i inne przypadłości
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci