Menu

PRZEżycie i inne przypadłości

Ze względu na nadmiar czasu i natłok myśli postanowiłam podzielić się z Wami tym wszystkim co nas drażni, bawi i skłania do refleksji. Będzie trochę zabawnie, czasem poważnie. Mam nadzieję, że będzie ciekawie :

Komentarze (7)

Dodaj komentarz
 • urszula97

  Piekna,no i masz zajęcie już na przyszłośc,mój szwagier na emeryturze zajął się pszczołami i wypiekiem chleba,ma 3 ule na działce ,co roku familia otrzymuje 1/2 litra miodu a familia wielka.

 • emma_b

  bardzo ciekawa umiejętność. w sumie robótka lekka, kreatywna i przyjemna. przyjaciółkom dasz w prezencie, ale możesz też część "produkcji" sprzedać i zaokrąglić sobie emeryturę.

 • ciotkaeliza

  Urszula / dobry pomysł z pszczołami ale ja bym się bała, prędzej ten chleb bym piekła i sprzedawała jako dodatek do bransoletki, super =:))

 • ciotkaeliza

  Emma / robótka bardzo przyjemna, nawet nie wiedziałam że takie coś mi się spodoba, nigdy nie wiadomo co w człowieku siedzi :))

 • ninelnsg5

  A może takie wyroby - zamiast rozdawać,
  przeznaczyć na jakąś akcję charytatywną?
  Oczywiście nie całość. Trzeba coś zostawić
  dla najbliższych, przyjaciół... A może część wstawić
  do jakiegoś sklepu i zarobić na zakup materiałów?

  Takie "robótki" - to dobry pomysł na dłuższe wieczory.
  A do tego cieszą oczy!

 • ciotkaeliza

  Ninelnsg/ Z przeznaczeniem na akcje charytatywne to dobry pomysł, przypomniałaś mi córka maluje drewniane skrzynki i czasem wysyła jakiejś fundacji na aukcję.

 • mahi88

  Świetna biżuteria! Uważam, że bardzo fajnie będzie się komponować ze złotą bransoletą. Ja swoją kupiłam online w sklepie Kingy.pl, bardzo polecam, mają szeroki wybór asortymentu: kingy.pl/zlote-bransoletki-28

© PRZEżycie i inne przypadłości
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci