Menu

PRZEżycie i inne przypadłości

Ze względu na nadmiar czasu i natłok myśli postanowiłam podzielić się z Wami tym wszystkim co nas drażni, bawi i skłania do refleksji. Będzie trochę zabawnie, czasem poważnie. Mam nadzieję, że będzie ciekawie :

Jest dobrze

ciotkaeliza

Mojego guza ciąg dalszy wygląda tak, lekarka powiedziała mi że jeśli wyniki badań nie odbiegają znacznie od normy, jak w moim przypadku, to lekarstw nie podaje się. Ja tak na wszelki wypadek czekam na wizytę u innego lekarza, potwierdzi to będę myśleć o operacji. Postanowiłam nie myśleć za wiele, nie czytać w internecie o podobnych przypadkach, bo tak dziwnym trafem wszystkie te najgorsze pasują do mnie. Mam też radosne wieści, jedna taka że u mojego siostrzeńca / mój chrześniak / po siedmiu latach oczekiwań urodziła się śliczna Urszulka. Druga to moja córka została pedagogiem szkolnym, i wiem od znajomych nauczycieli że świetnie sobie radzi choć to duża szkoła i problemów też sporo, jestem dumna. Za kilka dni w moim ogródku zakwitną krokusy.

Komentarze (7)

Dodaj komentarz
 • kobietawbarwachjesieni

  Same miłe wiadomości.
  Uśmiechajmy się do siebie i do inych i czekajmy na to dobro, które z pewnością nadejdzie. To podobno działa.

 • merypodrozniczka17

  Elizo, jak to miło czytać optymistyczne wieści. Cieszę się, że wszystko układa się pomyślnie. Pozdrawiam.

 • urszula97

  Uf.. jak dobrze że z guzem ok.Jak się cieszę że u chrześniaka córeczka i jeszcze Urszulka,dumna jestem bo dzisiaj to rzadkość aby ktoś dał moje imię,zdrówka dla małej i dla Ciebie.

 • fusilla

  Uff! Odetchnęłam!
  Serdeczności podsyłam! :-)))))

 • ciotkaeliza

  KobietoWBJ, Mery, Urszulko, Fusillo, bardzo serdecznie Wam dziękuję, jestem pewna że przy takim wsparciu nic mi się stać nie może.

 • solankino

  Fajnie, że się układa. Cieszymy się jak widzisz wszystkie.

 • ciotkaeliza

  Solankino/ Dziękuję, bardzo dziękuję.

© PRZEżycie i inne przypadłości
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci